Het AgriMedia-team

Kennis waar je beter van wordt

AgriMedia is een unieke uitgeverij van vakinformatie en is in 1992 opgericht in Wageningen. Binnen onze uitgeverij werken circa 20 enthousiaste medewerkers die veel waarde hechten aan de vrijheid om de eigen tijd in te delen, het hybride werken, de onderlinge samenwerking en collegialiteit én de optimale balans tussen werk en privé.

Contact
Lotte van de Voorde
Administratief & facilitair medewerker
+31 (0)317-465670
lvandevoorde@agrimedia.nl
Frank Rijnsburger
Redacteur
+31 (0)6 50244089
frijnsburger@agrimedia.nl
Ebo van der Broek
Marketing & operations
+31 (0)317-465677
evanderbroek@agrimedia.nl
Jasper Lentz
Redacteur
+31 (0)6 51363580
jlentz@agrimedia.nl
Chris Vlaanderen
Redacteur
+31 (0)6-50686291
cvlaanderen@agrimedia.nl
Gertjan Zevenbergen
Hoofdredacteur
+31 (0)6-50243934
gzevenbergen@agrimedia.nl
Manon Kwekkeboom
Crossmedia designer
+31 (0)317-465677
mkwekkeboom@agrimedia.nl
Jacolien van den Top
Coördinator Financiën & administratie
+31 (0)317-465670
jvandentop@agrimedia.nl
Marleen Mulder
Grafisch vormgever
+31 (0)317-465670
mmulder@agrimedia.nl
Wilma Wolters
Redacteur
+31 (0)6 53132713
wwolters@agrimedia.nl
Henk ten Have
Redacteur
+31 (0)6 50859806
htenhave@agrimedia.nl
Luuk Vreugdewater
Accountmanager
+31 (0)6-13689234
lvreugdewater@agrimedia.nl
Huib van Verseveld
Accountmanager
+31 (0)317-465670
hvanverseveld@agrimedia.nl
Albert van der Horst
Redacteur
+31 (0)6 11768154
avanderhorst@agrimedia.nl
Wilbert Beerling
Redacteur
+31 (0)6 50243857
wbeerling@agrimedia.nl
Gerard van Braak
Marketing & development
+31 (0)317-465684
gvanbraak@agrimedia.nl
Jean-Paul Reparon
Algemeen directeur
+31 (0) 317 46 56 70
jpreparon@agrimedia.nl
Jordi Kolenbrander
Redacteur
+31 (0)317-465670
jkolenbrander@agrimedia.nl
Wilco Stemerdink
Hoofd commercie
+31 (0)6-83170818
wstemerdink@agrimedia.nl
Kasper van Dee
Online marketeer
+31 (0)317-465670
kvandee@agrimedia.nl

Bel mij terug

Interesse om van gedachten te wisselen? Vul onderstaande velden in en wij nemen contact met je op!